5 000 HUF
Európa és Magyarország Szent István korában. Szerk.: Kristó Gyula, Makk Ferenc. Dél-Alföldi Évszázadok 12. Szeged, 2000.,Csongrád M. Önkormányzata. Egészoldalas és két kihajtható térképpel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.