5 000 HUF
[Ignaz Aurelius Fessler/Fesserl Ignác Aurél (1756-1839)] Dr. J. A. Fesserl: Die Geschichte der Ungern und ihrer Landsassen. Sechster Theil: Ungarn's Fall. Erzählet von - -. Leipzig, 1823, Johann Friedrich Gleditsch, XVIII+4+XIX-XXIV+943 p. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kopott borítóval, régi bélyegzésekkel.