2 000 HUF
Konung Gustaf V 80 ar. 1858-1938. Stockholm, 1938, Ahlén & Akerlund Förlag. Svéd nyelven. V. Gustav svéd király (1858-1950) 80 éves születésnapjára kiadott könyv. Rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen apró sérüléssel, 34x26 cm