1 200 HUF
Nagy Iván: Magyarország családai czimerekkel és leszármazási táblákkal. IV. füzet: Batthyány-Benyovszky. Szerk. és kiadja: Friebeisz István. Pest, 1857, Beimel J. és Kozma Vazul, 72 p. + 6 p. (hozzákötve az első kötet címlapja és első 4 oldala). Átkötött egészvászon-kötés, átkötéskor az eredeti papírborító egy részét felhasználták, kissé viseltes állapotban, foltos, helyenként sérült, több lap kijár.