8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
Sárváry Béla: Történelmi viszhangok. Élet, jellem és korrajzokban. Pest,1857., Pfeifer Ferdinand, 350+1 p.+ 4 (Koháry István, Eszterházy Pál, Széchenyi György, és Szilágyi Erzsébet fametszetes portréi) t. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, hiányzó címképpel (Széchényi István), a borítón kis kopásnyomokkal.