1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Szécsi Ferenc: Ami a történelemből kimaradt. Bp., é.n, "Élet" Irodalmi és Nyomdai Rt., 247+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült, kopott borítóval és gerinccel.