báró Kray István: A kabinetiroda szolgálatában a világháború alatt. Epizódok és jellemképek I. Ferenc József és IV. Károly királyokról. Budapest, 1935. Szerző (Zrinyi ny.) 157 p. Kiadói papírborítóban, kissé foltos lapokkal.
Magyar országgyűlési almanach 1927 - 1932. A felsőház és képviselőház tagjainak életrajza és közéleti működése. Szerkesztik és kiadják Kun Andor, Lengyel László és Vidor Gyula Bp., 1932. Légrády. 583+(3) p. Kiadói, illusztrált félvászon kötésben. Kissé kopott, belül egy helyen ragasztott
Benedek Elek: Hazánk története az ifjuság számára. Bp.,[1927.],Athenaeum, 278+2 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, ajándékozási sorokkal.
Magyar politikai lexikon. (Magyar politikusok.) 1914-1929. Szerk. T. Boros László. (Magyar politikusok.) 1914-1929. Szerk. T. Boros László. Bp. (1929). Europa Irodalmi és Nyomdai Rt. 511 l. Javított egészvászon-kötésben.
Koronázási album. Ábrányi Emil, Ambrus Zoltán, Gróf Andrássy Gyula, Gróf Apponyi Albert, Beöthy Zsolt, Berzeviczy Albert, Heltai Jenő, Herczeg Ferenc, Kabos Ede, Gróf Khun-Héderváry Károly, Kiss József, Krúdy Gyula, Molnár Ferenc, Móricz Zsigmond, Rákosi Viktor, Szomaházy István, Báró Wlassics Gyula eredeti közleményeivel. Bató József, Bér Dezső, Csont Ferenc, Dudits Andor, Endrey Sándor, Gedő Lip...
Aradi vértanúk albuma. Arad sz. kir. város közönsége és az aradi "Kölcsey-Egyesület" megbízásából szerkesztette Varga Ottó. Bp., 1892, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai),1 t.(díszcímlap)+426 (helyesen 246)+2 p.+7 (hasonmás)+1 t. Harmadik, bővített kiadás. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon kötésben, Leszik-kötés, aranyozott ...
Kállay Béni: A szerb felkelés története 1807-1810. I-II. kötet. Hátrahagyott kézirataiból kiadta Thallóczy Lajos. Bp., 1909, MTA, 4+405+1 p.; 1 t.+VIII+415+1 p. Kiadói papírkötés, az I. kötet borítója kissé sérült, a gerince javított, a gerincek kissé foltosak.