Books: History

Number of items: 147

Nagy Iván: Magyarország családai czimerekkel és leszármazási táblákkal. IV. füzet: Batthyány-Benyovszky. Szerk. és kiadja: Friebeisz István. Pest, 1857, Beimel J. és Kozma Vazul, 72 p. + 6 p. (hozzákötve az első kötet címlapja és első 4 oldala). Átkötött egészvászon-kötés, átkötéskor az eredeti papírborító egy részét felhasználták, kissé viseltes állapotban, foltos, helyenként sérült, több lap kijár.
15701.

Nagy Iván: Magyarország családai czimerekkel és leszármazási táblákkal. IV. füzet: Batthyány-Benyovszky. Szerk. és kiadja: Friebeisz István. Pest, 1857, Beimel J. és Kozma Vazul, 72 p. + 6 p. (hozzákötve az első kötet címlapja és első 4 oldala). Átkötött egészvászon-kötés, átkötéskor az eredeti papírborító egy részét felhasználták, kissé viseltes állapotban, foltos, helyenként sérült, több lap kij...

1 200 HUF
3,11
3,43

Huszka József: Honfoglaló őreink ornamentikája. Bp., 1910. Pátria. Különlenyomat kötés nélkül, szétvált fűzéssel
15702.

800 HUF
2,07
2,29

15703.

2 600 HUF
6,74
7,43

Dékány István: A történettudomány módszertana. Magyar Történettudomány Kézikönyve I. köt. 2. füzet. Bp., 1925., Magyar Történelmi Társulat, 74 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval, felvágatlan lapokkal. "Fügedi Erik Könyve" bélyegzéssel, Fügedi Erik (1916- 1992) történész könyvtárából.
15704.

1 200 HUF
3,11
3,43
19

Szabó István: A magyar parasztság története. Kincsestár. Bp.,1940, Magyar Szemle Társaság. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé foltos borítóval.
15705.

1 200 HUF
3,11
3,43

Visszatér a Délvidék. 1941. NagyMagyarország Könyvek 4. Bp., 2011., Kárpátia Stúdió. Kiadói papírkötés
15706.

1 200 HUF
3,11
3,43

Rostand Edmond: A regényesek. ("Les Romanesques") Vígjáték három felvonásban. Ford.: Telekes Béla. Bp., 1903., Franklin. Kiadói papírkötés,
15707.

1 200 HUF
3,11
3,43

Oktatási füzetek 4 db - Mód Aladár: A párt; Réti László: A Magyar Kommunista Párt harca az elnyomás ellen, Ujhelyi József: A Magyar Kommunista Párt a magyar nemzet pártja; A Magyar Kommunista Párt politikája. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15708.

1 000 HUF
2,59
2,86

G. Ferrero: Az ókori civilizáció bukása. Bp., 1993. HOlnap. Kiadói papírkötésben
15709.

1 000 HUF
2,59
2,86

Sortűz a HM előtt. 1956. október 24. Bp., 1992, Zrínyi. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15710.

800 HUF
2,07
2,29

15711.

1 000 HUF
2,59
2,86

15712.

1 400 HUF
3,63
4,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF