Books: History

Number of items: 147

Franciaország története. II. köt. Az új idők 1852-től napjainkig. Szerk.: Georges Duby. Bp., 2007., Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.
15737.

2 000 HUF
5,18
5,71

Pálmay József: Székely nemesi családok 2. Háromszék vármegye nemesi családjai: Jakab - Zsögön. Sepsiszentgyörgy, 2000.,Charta. Kiadói műbőr-kötés, kopott, kissé sérült borítóval.
15738.

1 200 HUF
3,11
3,43

Bálint István János (szerk.): Boldog Várad. 1991, Hét Torony Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
15739.

1 600 HUF
4,15
4,57

15740.

1899 Magyar Történeti Életrajzok 1899. XV. évf. 1-5. füzet: Fraknói Vilmos: Werbőczi István életrajza. Magyar Történeti Életrajzok. 1899. XV. évf. 1-3.füzet.; Erdélyi Pál: Balassa Bálint. 1551-1594. Magyar Történeti Életrajzok. 1899. XV. évf. 4-5.füzet.; Bp., 1899, Franklin, 128;129-256; 257-380 p. +10 (mellékletek) t.; 1 t. (Werbőczi István birtokainak térképe)+127; 129-251 p.+9 (mellékletek) t. ...

4 800 HUF
12,44
13,71

15741.

900 HUF
2,33
2,57

Diószegi György, Gáti József: A Multitude of Spectacles. Hungary's Role in the History of World Exhibitions. Ford.: Agnes Scott. Bp., 1992, B+V. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15742.

1 400 HUF
3,63
4,00

Hárs Gábor: Egy túlélő naplója I-II. Bp., 2018, Szerzői. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötésekben. A szerző kettős dedikációjával.
15743.

2 800 HUF
7,25
8,00

Mao Ce Tung: Beszédek és írások 1956-1974. szerk: Polonyi Péter h.n. é.n. k.n. Számozott, 19. számú. Kiadói papírkötésben. Zárt terjesztésű, kereskedelmi forgalomba nem került!
15744.

6 000 HUF
15,54
17,14

Kossuth Lajos iratai összevont népies kiadásban. Szerk.: Helfy Ignácz. Bp., 1887., Athenaeum, 1 (Címkép, Kossuth Lajos arcképe) t+724 p.+20 (fekete-fehér képtáblák) t. Korabeli, aranyozott egészvászon kötésben.  Spira György (1925-2007) történész, az 1848-49-es forradalom és szabadságharc történetének neves kutatójának, Széchényi Istvánt és a Lánchidat ábrázoló ex librisével.
15745.

3 000 HUF
7,77
8,57

Kürenberg, Joachim von: Mire a falevelek lehullanak. II. Vilmos császár élete és kora. Bp., 1943, Pharos. Korabeli vászonkötésben, jó állapotban
15746.

3 000 HUF
7,77
8,57

Konung Gustaf V 80 ar. 1858-1938. Stockholm, 1938, Ahlén & Akerlund Förlag. Svéd nyelven. V. Gustav svéd király (1858-1950) 80 éves születésnapjára kiadott könyv. Rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen apró sérüléssel, 34x26 cm
15747.

2 000 HUF
5,18
5,71

Kőrösi Csoma Sándor: Gyökereink. Kovászna, 2017., Kőrösi Csoma Sándor Egyesület. Benne több érdekes tanulmánnyal. Kiadói papírkötés.
15748.

1 800 HUF
4,66
5,14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF