Books: Hunting Number of items: 13
2218046
17113
415
Books: Hunting
Other collectibles
18 000 HUF
2601809
17114
415
Books: Hunting
Other collectibles
Vadászati Világkiállítás 1971 emlékalbum. Főszerk.: Földes László. Bp., 1972, Corvina. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, kissé foltos lapélekkel.
4 000 HUF
2603167
17115
415
Books: Hunting
Other collectibles
Vadász zsebnaptár 1946-47. szerk Méray László. Kiadói félvászon kötésben.
4 000 HUF
2601866
17116
415
Books: Hunting
Other collectibles
Torday Ervin: Erdőgazdálkodási alapismeretek. Bp., 1948., Móricz Miklós. Harmadik kiadás. Fekete-fehér fotókkal. Átkötött kopott, foltos félvászon-kötésben. + Erdőgazdálkodási útmutató termelőszövetkezetek részére. Bp., 1964., Mezőgazdasági. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal.
3 000 HUF
2600484
17117
415
Books: Hunting
Other collectibles
Vadgazdaságtan a 32-101 erdészeti szak számára. Erdőgazdaság és elsődleges faipari szakközépiskola tankönyve. Második, változatlan kiadás. Bp., 1995., Dinasztia. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, az elülső borító belsején és a címlapon tollas bejegyzésekkel és firkával.
3 600 HUF
2608067
17118
415
Books: Hunting
Other collectibles
Horgászismeretek kezdőknek és haladóknak. Bp., 1994. Fish és Meu kft. Kiadói papírkötésben
1 200 HUF
2446281
17119
415
Books: Hunting
Other collectibles
2601568
17120
415
Books: Hunting
Other collectibles
Somssich Pongrác: Húsz év Afrika szívében. Bp., 1990, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
1 200 HUF
2581145
17121
415
900
Books: Hunting
Other collectibles
2 db vadászkönyv: Magyar Ferenc: Vadászat Kudu-földön. Afrikai vadásznapok. Bp., 1989, Béta. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. + Hunor vadászkönyv. Főszerk.: Zoltán Attila. [Bp.], é.n., Officina Nova. Kiadói kartonált papírkötés.
2599446
17122
415
Books: Hunting
Other collectibles
Kittenberger Kálmán: A Kilimandzsárótól Nagymarosig, Bp, 1964, Móra. Harmadik Kiadás. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.
1 200 HUF
2304132
17123
415
Books: Hunting
Other collectibles
1 000 HUF
2304181
17124
415
Books: Hunting
Other collectibles
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035