4 000 HUF
Vadászati Világkiállítás 1971 emlékalbum. Főszerk.: Földes László. Bp., 1972, Corvina. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, kissé foltos lapélekkel.