6 000 HUF
Az Izraelita Magyar Irodalmi Társulat évkönyvei 5 kötet, 1906, 1907, 1908, 1909., 1910. Szerk.: Bánóczi József. Bp., 1906-1910.,Izraelita Magyar Irodalmi Társulat, 394; 407; 450; 454; 440 p. Átkötött egészvászon-kötések, és kiadói egészvászon-kötések, kopott borítókkal, foltos lapokkal, "Kispesti Izraelita Ifjúsági Egyesület" egykorú bélyegzéseivel.