1 000 HUF
Dreyfus Alfréd: Öt év életemből. Szenvedésem az ördögszigeten töltött rabságom alatt. Dreyfus sajátkezű rajz- és kézírásaival (facsimile). Fordította: Zigány Árpád. Bp.,1901, Magyar. Keresk. Közlöny. II. kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel. címlap nélkül.