1 600 HUF
4,24 EUR, 4,57 USD
Farkas Pál: Egy önkéntes naplója. Az üteg. Második félév. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., 1911., Singer és Wolfner. Szövegközti rajzokkal. Kiadói kopott, festett egészvászon-kötés, bekötött elülső illusztrált papírborítóval,foltos lapokkal.