12 000 HUF
31,09 EUR, 34,29 USD
Védtörvény és az annak végrehajtására vonatkozó utasítás. Első rész: A közös hadsereg s hadi tengerészet és a honvédség kiegészítése. Bp., 1889., Pallas, 531 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, sérült gerinccel, kopott borítóval, a címlap lyukas, sérült, néhány szakadt lappal, néhol aláhúzásokkal.