2 600 HUF
6,74 EUR, 7,43 USD
Aucasin és Nicolete. Ófrancia széphistória. Fordította Tóth Árpád. Illusztrálta Engel Tevan István. Bp., 1972, Európa könyvkiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Megjelent 1850 példányban. / Jubilánsok 1983. Budapest, 1982, Kiadói egészvászon-kötés. / Száz esztendős kalandáriom (minikönyv) Reprint kiadás. Kiadói kartonált műbőr kötés. / Helen Exley: Ezüstévek (minikönyv). 2006. Pécs, Alexandra Kiadó. Ragasztott kemény papírkötés. Eredeti papír védődobozban.