4 000 HUF
Dr. Sikota Győző: Porcelain of Hollóháza, minikönyv díszdobozban. Miskolc, 1979, Ifjúsági Nyomda. Angol nyelven. Kiadói nyl-kötés, az egyik kézzel festett porcelán plakettel, kiadói tokban. Számozott (300/195.) példány. / Gedai István: Történelmünk pénzeken. Bp., 1975, Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott kartonált kötés, jó állapotban. / Vítezslav Nezval: ABC, minikönyv. Magyar Helikon. Kiadói vászon kötésben.