17140.
415. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
2 400 HUF
6,22 EUR, 6,86 USD
David P. Todd: Népszerű csillagászat. Ford.: Darvai Móric. Bp., 1901., Kir. M. Természettudományi Társulat. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés,márványozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel.