17136.
415. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
3 000 HUF
Lukács L.: Kísérleti fizika. Nagyságos Schuller Alajos m.e. ny. r. tanár úr előadásai nyomán. Bp., 1897, Rozsnyai Károly. Kiadói egészvászon kötés, sérült gerinc, viseltes állapotban.