17139.
415. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
2 400 HUF
Pálos István: A hagyományos kínai orvoslás. Bp., 1963., Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kopott, javított papír védőborítóban.