4 200 HUF
Jean de Witt: Lettres et Negociations entre. Tome Quatrieme. Amsterdam, 1725., Janssons-Waesberge, 388 p.+70 sztl. lev. Francia nyelven. Korabeli aranyozott, bordázott gerincű egészbőr-kötésben, festett lapélekkel, kopott borítóval, az elülső táblán sérüléssel, két kijáró lappal.