1 200 HUF
Dános Árpád: Örök szomjazók. Bp., [1932], Káldor Könyvkiadóvállalat (Gyoma, Kner Izidor-ny.), 245+2 p. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötés, Kner Erzsébet-kötés, a lapélek felső részei festettek, a borító és a gerinc kissé sérült, kopott.