2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
Flammarion, Camille: Stella. Ford.: Tóth Béla. Bp., é.n., Légrády Testvérek. VII+414+2 p. Könyvdíszekkel illusztrálva. Átkötött kopott félvászon-kötés,