17398. 415. Closed Online auction Books: Other rarities
2 800 HUF
21
0 HUF
Illyés Gyula: Puszták népe. Bp.,(1936),Nyugat, (Hungária-ny.), 287+1 p. Első kiadás. Korabeli átkötött félvászon-kötés, sérült gerinccel, kopott borítóval.
Photo of the item taken by : nagy_andras