1 400 HUF
Kaczavinszky Lajos: A Magyar Szemle emlék-albuma. 1888-1898. Hegedüs László rajzaival. Bp., 1898, Magyar Szemle. 5+305+3 p. Számos szövegközi és egészoldalas illusztrációval. Korabeli félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, helyenként foltos lapokkal.