1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Magyar Ferenc: Uj somlyó vár. Rege a jelen századból. Kisfaludy Sándor lantja után. Pest, 1860., Emich Gusztáv, 214 p. Kiadói papírkötés, a hátsó borító leszakadt, sérült, az elülső borító sérült, szakadozott, kissé hiányos, a kötése szétvált.