900 HUF
2,33 EUR, 2,57 USD
Magyar elbeszélők. Nyugat Könyvtár első kiadású műveket tartalmazó kolligátum: Ambrus Zoltán: Ifjuság; Krúdy Gyula: Esti út; Laczkó Géza: A porosz levél; Madame de Rothe halála; Móricz Zsigmond: Tragédia; Szép Ernő: Kucséber-kosár; Szomory Dezső: Lőrinc emléke; Tersánszky Józsi Jenő: A tavasz napja sütötte... Bp., é.n., Athenaeum-Nyugat (Világosság-ny.). Kiadói vaknyomott egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, kissé laza fűzéssel, az elülső szennylap és az első címlap kijár.