1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Nemzeti Könyvtár 2 kötete: Kossuth a magyar igazságért. Válogatta és magyarázattal ellátta: Bodor György. A szövegrajzok és a borítólap Fáy Dezső munkája. Nemzeti Könyvtár VI. évf. 122-123. szám. Bp.,1944, Stádium. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, a borító kis elvált a gerinctől. Petőfi Sándor: Szabadság, szerelem... Fáy Dezső rajzaival. Nemzeti Könyvtár 100-101. Bp.,1943, Stádium. Kiadói papírkötés, kopott, kissé gyűrött borítóval.;