2 400 HUF
Rákosi Viktor: A császárok sírjai. Az ifjúság számára. Linke Lajos rajzaival. Bp., 1906., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai).) 8 képtáblával. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, kissé foltos lapokkal, egy lap sérült, hiányos (21/22.), kissé laza fűzéssel.