17363. 415. Closed Online auction Books: Other rarities
3 000 HUF
0 HUF
[Rejtő Jenő]: P. Howard: Az előretolt helyőrség. Bp., 1941., Nova. Második kiadás. Átkötött kopott félvászon-kötés, sérült gerinccel, névbélyegzőkkel, névbejegyzéssel.
Photo of the item taken by : karap_norbert