1 600 HUF
Shakespeare album. Shakespeare élete és költészete, Ãrók tanulmányaiban, képzÅ‘művészek festményeiben, rajzaiban, rézmetszeteiben és elÅ‘adóművészek alakÃtásaiban megvilágÃtva. A Pesti Napló elÅ‘fizetÅ‘inek készült kiadás. Bp., é.n., Hornyánszky. Kiadói aranyozott foltos egészvászon kötésben, kopottas állapotban.