3 200 HUF
17
Székelyek a költők dalaiban. A beszterczei Székely-Társaság megbízásából összegyűjtötte Havadi Mihály Gábor. Előszóval ellátta Benedek Elek. Bp.,(1908.) Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., VII+275 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, egy-két foltos lappal.