1 400 HUF
Szomaházy István munkái 4 kötet. (Aranyköd, Az utolsó gárdista, A kétszívű Pethő, A százhuszéves asszony.) Bp., 1908-1909.,Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, változó állapotban. kissé kopott, kissé foltos borítókkal, de alapvetően jó állapotban.