17368. 415. Closed Online auction Books: Other rarities
2 400 HUF
0 HUF
Tompa Mihály összes költeményei. I. kötet. Sajtó alá rendezte Lévay József. Bp., 1885, Méhner Vilmos, 1 t. XXXIX+379+III p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, szép állapotban, kevés kopással
Photo of the item taken by : nagy_andras