2 400 HUF
Tóth Sándor: Az utolsó Kurucz. Krónikás történetek II. Rákóczi Ferenc korából az ifjuság számára. Pataky László tizenkilenc rajzával. Szentgotthárd,1895,Wellisch Béla, 183 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Kiss Valdemár-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval.