Number of items: 303

17454.

1 600 HUF
4,15
4,57

Vághidi Ferenc: Nostradamus élete és jövendölései a XX. századra. Bp., 1940, Cserépfalvi. Későbbi nyl kötésben
17455.

1 400 HUF
3,63
4,00

17456.

2 400 HUF
6,22
6,86

17457.

800 HUF
2,07
2,29

17458.

1 000 HUF
2,59
2,86

Kiss Mária: Egymásbafont ének. Duschanek János rajzaival. A szerző által aláírt példány. Bp., 1993., Kossuth. Kiadói kemény-kötés.
17459.

800 HUF
2,07
2,29

John J. Kabay: Kabay János magyar feltaláló élete. Tiszavasvári,1992., Alkaloida Vegyészeti Gyár Rt. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.
17460.

1 000 HUF
2,59
2,86

17461.

3 000 HUF
7,77
8,57

Gazda József, Tófalvi Zoltán: Kövek egy siratófalhoz. Erdély Kövei 4. Stockholm, 1994, EKE. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17462.

1 000 HUF
2,59
2,86

Germanus Gyula: Gondolatok Gül Baba sírjánál. Művelődéstörténeti tanulmányok. Vál., szerk. és az utószót írta: Antall József. Bp., 1984, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
17463.

1 200 HUF
3,11
3,43

Ágner Lajos: Száz kinai vers Fordította, bevezette és magyarázta - - Bp. 1937. Bethlen Rt. 141 l. Kiadói színes, illusztrált papírkötésben, kissé kopott
17464.

1 200 HUF
3,11
3,43

Petőfi, Sándor: Das Meer hat sich erhoben. Leipzig, 1973, Insel-Verlag. Kiadói kartonált kötés, gerince kopott.
17465.

1 400 HUF
3,63
4,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF