Number of items: 303

G. J. Potter: A kártyajáték művészete. I. rész: A kontraktbridge (Plafondbridge) szabályai. Ford.: Ujlaky Tibor. Bp., 1930, Lingua Kiadó és Könyvkereskedelmi Rt., 32 p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, kissé foltos borítóval, egy kézzel írt lap utólag belefűzve.
17466.

1 800 HUF
4,66
5,14

Csenki Imre, Csenki Sándor: Cigány népballadák és keservesek. Bp., 1980, Európa. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17467.

1 200 HUF
3,11
3,43

Ambrus Lajos: Szókalauz. Bp., 1996, Kortárs Kiadó-Széphalom Könyvműhely. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, helyenként foltos lapokkal. A szerző által Obersovszky Éva, Obersovszky Gyula (1927-2001) költő, író, újságíró lánya részére DEDIKÁLT példány.
17468.

600 HUF
1,55
1,71

Hornyik Miklós: Angol Pázsit. Balkáni néprajzi kalauz. Szabadka, 1991, Napló. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, helyenként foltos lapokkal. Megjelent 1000 példányban. A szerző által Obersovszky Éva, Obersovszky Gyula (1927-2001) költő, író, újságíró lánya részére DEDIKÁLT példány.
17469.

700 HUF
1,81
2,00

17470.

1 000 HUF
2,59
2,86

Móricz Zsigmond: A Hortobágy tavaszi lélegzete. 1998. Hortobágyi Nemzeti Park. Kiadói papírkötésben
17471.

1 800 HUF
4,66
5,14

Lewis, Wallace: Ben Hur. Tolnai Regénysorozata 6 db füzete. Bp., é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült állapotban.
17472.

1 600 HUF
4,15
4,57

Magyar elbeszélők. Nyugat Könyvtár első kiadású műveket tartalmazó kolligátum: Ambrus Zoltán: Ifjuság; Krúdy Gyula: Esti út; Laczkó Géza: A porosz levél; Madame de Rothe halála; Móricz Zsigmond: Tragédia; Szép Ernő: Kucséber-kosár; Szomory Dezső: Lőrinc emléke; Tersánszky Józsi Jenő: A tavasz napja sütötte... Bp., é.n., Athenaeum-Nyugat (Világosság-ny.). Kiadói vaknyomott egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, kissé laza fűzéssel, az elülső szennylap és az első címlap kijár.
17473.

Magyar elbeszélők. Nyugat Könyvtár első kiadású műveket tartalmazó kolligátum: Ambrus Zoltán: Ifjuság; Krúdy Gyula: Esti út; Laczkó Géza: A porosz levél; Madame de Rothe halála; Móricz Zsigmond: Tragédia; Szép Ernő: Kucséber-kosár; Szomory Dezső: Lőrinc emléke; Tersánszky Józsi Jenő: A tavasz napja sütötte... Bp., é.n., Athenaeum-Nyugat (Világosság-ny.). Kiadói vaknyomott egészvászon-kötés, kissé ...

900 HUF
2,33
2,57

Ignácz Rózsa: Levelek Erdélyből. Bp., Dante. Kiadói egészvászon kötés, előzéklap vágott, kopottas állapotban.
17474.

900 HUF
2,33
2,57

Dr. Ackerl János: A Lourdes-i Boldogasszony vagy kinek van igaza? Győr, 1895, Győregyházmegye Könyvnyomdája. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
17475.

1 200 HUF
3,11
3,43

Pozsgai Zsolt: Üzen velem valaki. (Tanulmányok, esszék, írások.) Bp., 2016, Könyvműhely Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott, 29. számú, a szerző által DEDIKÁLT példány.
17476.

800 HUF
2,07
2,29

17477.

8 000 HUF
20,73
22,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF