A magyar kabaré tízéves antológiája. Szenes Béla aláírásával. Összeállították Balassa Emil-Emőd Tamás. Bp.,é.n., Dick Manó. KIadói félvászon kötésben. Megviselt állapotban.
Sajtó évkönyv 1946. A Magyar Ujságírók Országos Szövetségének hivatalos kiadványa. Szerk. Gyöngyösi Nándor. Bp. 1947. MUOSZ. 96 l. A címlapot Szentgyörgyi Kornél tervezte. Fűzve, kiadói borítékban. Sérült
Mocskay Zoltán: Rohan az élet. Versek. DEDIKÁLT! Pécs, 1936., Dunántúl Pécsi Egyetemi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, a borító foltos, a könyvtest részben elvált a borítótól.
Tóth Sándor: Az utolsó Kurucz. Krónikás történetek II. Rákóczi Ferenc korából az ifjuság számára. Pataky László tizenkilenc rajzával. Szentgotthárd,1895,Wellisch Béla, 183 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Kiss Valdemár-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval.
Nemzeti Könyvtár 2 kötete: Kossuth a magyar igazságért. Válogatta és magyarázattal ellátta: Bodor György. A szövegrajzok és a borítólap Fáy Dezső munkája. Nemzeti Könyvtár VI. évf. 122-123. szám. Bp.,1944, Stádium. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, a borító kis elvált a gerinctől. Petőfi Sándor: Szabadság, szerelem... Fáy Dezső rajzaival. Nemzeti Könyvtár 100-101. Bp...