Number of items: 303

17575.

1 600 HUF
4,15
4,57

Madách Imre: Az ember tragédiája. Zichy Mihály húsz képével, rézfénymetszetben. Bp., 1895, Athenaeum, (4)+231+(1) p. + 20 t. (fénymetszetek). Kiadói szecessziós, dombornyomott, aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, sérült, kopott borítóval és gerinccel, helyenként kissé sérült lapszélekkel, kissé foltos lapokkal.
17576.

3 000 HUF
7,77
8,57
13

Költők albuma. Jelenkori magyar költők verseinek gyűjteménye. Szerk.: Radó Antal. Harminczöt magyar festőművész rajzaival. A Pesti Napló karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Bp., é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai), 284 p. Negyedik, módosított és bővített kiadás. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói szecessziós, aranyozott, dombornyomott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
17577.

Költők albuma. Jelenkori magyar költők verseinek gyűjteménye. Szerk.: Radó Antal. Harminczöt magyar festőművész rajzaival. A Pesti Napló karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Bp., é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai), 284 p. Negyedik, módosított és bővített kiadás. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói szecessziós, aranyozott, dombornyomott, festett egészvászon-k...

3 000 HUF
7,77
8,57

Ady Lajosné: Az ismeretlen Ady. Akiről az érmindszenti levelesláda beszél. Bp., é.n., Béta, 412 p. + 14 t. (8 levélen, 2 melléklet kihajtható). Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült borítóval.
17578.

3 000 HUF
7,77
8,57

17579.

1 600 HUF
4,15
4,57

Lawrence, T. E.: A bölcsesség hét pillére. 1-2. köt. Bp., 1935, Révai. Kiadói vászonkötésben II. kötet gerince jobban kopott.
17580.

3 000 HUF
7,77
8,57

17581.

2 600 HUF
6,74
7,43

Presser Gábor: Presser könyve. I. köt. Bp., 2020., Helikon. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
17582.

3 000 HUF
7,77
8,57

17583.

Kapornaky Gyula 3 műve, valamint 2 könyv benne Kapornkay Gyula verseivel: Süssön a nap. Bp., 1981., BM Határőrség Politikai Csoportfőnöksége. Kiadói papírkötés.; Szerelmes dal a szülőföldről. Tájleiró versek az Őrségről. Szombathely, 1996., Pedagógiai Intézet. Kiadói papírkötés.; Ének az Őrségről. Szombathely, 1984., Vas m. Tanácsa V.B. Művelődési Osztálya. Kiadói papírkötés, foltos borítóva...

2 400 HUF
6,22
6,86

17584.

4 800 HUF
12,44
13,71

Vörösmarty Album. A költő életrajza és válogatott versei, számos képpel és eredeti szövegillusztrációval. 5 műmelléklettel és számos képpel. Szerk.: Salusinszky Imre. Bp., 1909, Wodianer F. és Fiai, 1 t.+240 p.+ 5 t. A lapok tetején szecessziós könyvillusztrációkkal. Nemes Mihály, Belloni László, és Homicsko Atanáz egészoldalas illusztrációival. Kiadói aranyozott, dombornyomott díszítésű egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval, egy lap sérült (238/239), az utolsó lap és a hátsó szennylap kijár.
17585.

Vörösmarty Album. A költő életrajza és válogatott versei, számos képpel és eredeti szövegillusztrációval. 5 műmelléklettel és számos képpel. Szerk.: Salusinszky Imre. Bp., 1909, Wodianer F. és Fiai, 1 t.+240 p.+ 5 t. A lapok tetején szecessziós könyvillusztrációkkal. Nemes Mihály, Belloni László, és Homicsko Atanáz egészoldalas illusztrációival. Kiadói aranyozott, dombornyomott díszítésű egészvász...

2 000 HUF
5,18
5,71

Kabos Ede (szerk.): Az Érdekes Újság dekameronja 10. Száz magyar író száz legjobb novellája. Bp., Légrády. Kiadói papírkötés, tékával, kopottas állapotban.
17586.

2 000 HUF
5,18
5,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF