Vörösmarty-album. A költő válogatott költeményei. Csongor és Tünde. Szerk.: Lándor Tivadar. A Pesti Napló előfizetői számára készült kiadás. Bp., [1903], Pesti Napló (Franklin-ny.), 119 p. + 20 t. Kiadói dombornyomott, festett egészvászon-kötés, kissé megviselt állapotban, kissé kopott, foltos borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, részben szétvált kötéssel, a lapok egy része kijár.
Üzenet az ezredvégről. A message from the end of the millennium. Összeáll.: Katona Zsuzsa, Mérei Anna. Varró Dániel verseivel. Ford.: Csókás László. Bp., 2000., Telekép. Magyar és angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Knight William: Az aesthetika története. Angolból fordította Husztiné Révhegyi Rózsi. A magyar aesthetika történetével kiegészítette: Jánosi Béla. Bp., 1915, Franklin. Korabeli sérült félbőr-kötésben, bekötött elülső papírborítóval, a papírborító sarkán kis hiánnyal, egy-két ceruzás aláhúzással, bejelöléssel, egy lap szélén apró sérüléssel, 1919-es tulajdonosi névbejegyzéssel.
Ady Endre összes versei. Bp., é.n., Athenaeum, 544 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, kissé sérült, kopott, foltos borítóval, helyenként kissé sérült lapokkal.