Number of items: 303

Eötvös Károly: A nagy per I-II-II. Bp., 1904, Révai, Kiadói egészvászon kötés, színezett lapszélek, kissé kopottas állapotban.
17587.

2 400 HUF
6,22
6,86

Kriza János: Székely népköltési gyűjtemény I-II. Bp., 1956, Magvető. Kiadói félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.
17588.

2 400 HUF
6,22
6,86

Vörösmarty-album. A költő válogatott költeményei. Csongor és Tünde. Szerk.: Lándor Tivadar. A Pesti Napló előfizetői számára készült kiadás. Bp., [1903], Pesti Napló (Franklin-ny.), 119 p. + 20 t. Kiadói dombornyomott, festett egészvászon-kötés, kissé megviselt állapotban, kissé kopott, foltos borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, részben szétvált kötéssel, a lapok egy része kijár.
17589.

2 000 HUF
5,18
5,71

17590.

1 000 HUF
2,59
2,86

Kovács Lajos: Drága szerelmem... Andrássy Ilona grófnő levelei. Bp., 2015. Európa könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval
17591.

1 400 HUF
3,63
4,00

17592.

2 000 HUF
5,18
5,71

Szvetlana Alekszijevics: Nők a tűzvonalban. Ford.: Földeák Iván. Bp.,2016., Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborítón kis sérüléssel.
17593.

2 000 HUF
5,18
5,71

Flammarion, Camille: Stella. Ford.: Tóth Béla. Bp., é.n., Légrády Testvérek. VII+414+2 p. Könyvdíszekkel illusztrálva. Átkötött kopott félvászon-kötés,
17594.

2 800 HUF
7,25
8,00

Brother Layman: Az offshore halála. Bp., 2011. Kiadói vászonkötésben 1060 p .
17595.

1 600 HUF
4,15
4,57

Ady Endre összes versei. Bp., é.n., Athenaeum, 544 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, kissé sérült, kopott, foltos borítóval, helyenként kissé sérült lapokkal.
17596.

1 000 HUF
2,59
2,86

17597.

1 000 HUF
2,59
2,86

17598.

1 000 HUF
2,59
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF