Number of items: 303

Prima Primissima évkönyv. 2003-2007. Bp.,2007, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, újszerű állapotban, zsugorfóliában.
17599.

1 200 HUF
3,11
3,43

17600.

800 HUF
2,07
2,29

Mikszáth Kálmánné visszaemlékezései. Bp., 1922. Athenaum. Kiadói, körülvágott papírkötésben, félvászon védőborítóval.
17601.

1 600 HUF
4,15
4,57

Márai Sándor: A féltékenyek I-II. kötet egybe kötve. Bp., 1937, Révai. . Kiadói félvászon-kötésben. Első kiadás!
17602.

1 200 HUF
3,11
3,43

Ötnyelvű üzleti szótár. Bp., 1999, Scolar. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17603.

1 800 HUF
4,66
5,14

Együtt a Beatlesekkel. Hoffman Dezső fotói (1962-65). Szerk. és a könyvet tervezte: Pearce Marchbank. H.n., 1982, Berger Kft. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
17604.

1 000 HUF
2,59
2,86

3 kötet a Remekírók képes könyvtárából: Heine (19.), Tóth Kálmán (7.), Schiller (9.) Leszik Károly féle liliomos, festett egészvászon kötésben. Kis kopásokkal
17605.

1 600 HUF
4,15
4,57

17606.

1 000 HUF
2,59
2,86

17607.

800 HUF
2,07
2,29

17608.

800 HUF
2,07
2,29

Diana walesi hercegnő (1961-1997) életútja képekben. Összeáll.: Michael O'Mara. Bp., 1997., Officina Nova. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, hullámos lapokkal.
17609.

1 000 HUF
2,59
2,86

17610.

800 HUF
2,07
2,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF