https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 303
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2602282
17393
415
0
4000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Emlékbeszéd Bajza József m. akad. rendes tag felett. Tartotta a M. Tud. Akadémia köz ülésében Toldy Ferencz titoknok. A M. Tud. Akadémia évkönyvei. Tizedik kötet. - VII. darab. Pest, 1862, Emich Gusztáv, 15 p. Kissé sérült kiadói papírkötés, ex libris-szel.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
2535606
17394
415
0
4000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Ariosto őrjöngő Lórántja. I-II. köt. Az éposz legértékesebb részei. Ford., Ariostoról szóló tanulmánnyal bevezette és jegyzetekkel ellátta: Radó Antal. Bp., 1893., Franklin. Korabeli aranyozott félbőr-kötésben, aranyozott lapélekkel, sérült, részben hiányos gerinccel, az elülső szennylap sarkán kis hiánnyal.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
2541806
17395
415
0
6000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Frank McCourt: Angyal a lépcsőn. Önéletrajz 19 éves koromig. Ford.: Barabás András. Bp.,1999,Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
2284542
17396
415
0
4000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Magyarország sikeres személyiségei I. 2017. Britishpedia. Kiadó aranyozott, műbőr kötésben. Bontatlan fóliában.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
2602385
17397
415
0
1800
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Szomory Dezső: Horeb tanár úr. Kőbányai János utószavával. Szomory Dezső művei I. köt. Bp., 2007., Múlt és Jövő. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
2598053
17398
415
0
2800
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Illyés Gyula: Puszták népe. Bp.,(1936),Nyugat, (Hungária-ny.), 287+1 p. Első kiadás. Korabeli átkötött félvászon-kötés, sérült gerinccel, kopott borítóval.
Starting price:
2 800 HUF
2598911
17399
415
0
2400
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Bereck József: Biliárd néhány hős emlékének. Dunaszerdahely, 1995, Nap Kiadó. Kiadói műbőr-kötés. Számozott (242./250), a szerző által aláírt példány.
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
2600493
17400
415
0
3600
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Dr. Dobák Ferenc: Eugenikai Házassági Tanácsadás. Bp., 1935, Pallas. DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
2606978
17401
415
0
1800
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Cey-Bert Róbert Gyula: A magyar ősvallás. 2003, Szig-Tim Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Starting price:
1 800 HUF
2601007
17402
415
0
1200
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Fedor, Dietl: Világjáró művészek. Bp., 1933, Arany János Irodalmi és Nyomdai Rt. 72. számozott példány. Szerző által aláírt! Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
Starting price:
1 200 HUF
2537852
17403
415
0
800
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Vargha Kálmán: Álom, szecesszió, valóság. Tanulmányok a huszadik századi magyar prózaírókról. Elvek és Utak. Bp., 1973., Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé foltos papír védőborítóban. A szerző, Vargha Kálmán (1925-1988) irodalomtörténész által Makay Gusztáv (1910-1984) irodalomtörténész, kritikus, egyetemi tanár részére dedikált példány. 2537218
17404
415
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Harsányi Zoltán: Stíluselemzés. I. köt. A tanítás problémái. Bp.,1969., Tankönyvkiadó. Kiadói kissé kopott papírkötés. A szerző által Makay Gusztáv (1910-1984) irodalomtörténész, kritikus, egyetemi tanár részére dedikált példány.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment