Books: Other rarities Number of items: 303
2532020
17417
415
Other collectibles
Rayman János: Az ércdúsító üzem. A Pécsi Uránércbánya Vállalat Vegyi Dúsító Műve. Illusztrált. Pécs, Házmester '98, 2019. Kiadói kartonált papírkötésben.
1 600 HUF
2603750
17418
415
Other collectibles
Illyés Gyula: Puszták népe. II. kiadás. Bp., 1937. Grill. Kiadói egészvászon kötésben
1 200 HUF
2606949
17419
415
Other collectibles
Wass Albert: A kastély árnyékában. Marosvásárhely, Mentor. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 000 HUF
2534175
17420
415
Other collectibles
Márai Sándor: Sértődöttek. I. rész.: A hang. Bp., 1947, Révai, 296+2 p. Első kiadás! Kiadói félvászon kötés.
1 200 HUF
2604646
17421
415
Other collectibles
Jókai Mór: A két Trenk. Trenk Firgyes. Bp., 1904, Révai Testvérek. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
1 000 HUF
2604023
17422
415
Other collectibles
Márai Sándor: Válás Budán. Bp., 2001, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés.
1 600 HUF
2537294
17423
415
Other collectibles
2537271
17424
415
Other collectibles
Valló László: Emlékké válok magam is... Fekete István élete. A borító rajza Urai Erika munkája. Bp.,1986,Móra. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
1 000 HUF
2537322
17425
415
Other collectibles
Keszthelyi Zoltán: Őszi csillagok. Válogatott versek. [Bp., 1948], Budapest Székesfővárosi Irodalmi Intézet. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval, javított kötéssel. A szerző, Keszthelyi Zoltán (1909-1974) háromszoros József Attila-díjas költő, író, műfordító által Kolozsvári Grandpierre Emil (1907-1992) író, műfordító és kritikus részére dedikált példány. Benne Makay Gusztáv (1910-1984)...
2 400 HUF
2575645
17426
415
Other collectibles
Mark Amaru Pinkham: Párbeszéd az istennővel. Ford.: Dávid Katalin. Budakeszi,2003,Mandala-Véda. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapélekkel.
1 000 HUF
2580151
17427
415
Other collectibles
1 600 HUF
2559747
17428
415
Other collectibles
Illyés Gyula: Lélekbúvár. Szatira. Bp.,1943,Révai. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötés, volt könyvtári példány.
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035