K. Zoltán Ödön: Hangulatok. DEDIKÁLT példány. Bp., 1899., Szerzői,(Gutenberg-ny.), 70 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerincen sérüléssel, kijáró lapokkal, három hiányzó lappal (33/34,51/52,61/62.)
Égboltív. Versek, elbeszélések, lelkiségi írások. Szerk.: Bodrogi Huszár Katalin. Az egyik szerző, Sz. Pozsgai Katalin által DEDIKÁLT példány. Bp., 2003., Accordia. Kiadói papírkötés.
Angol-magyar fotogrammetriai szótár. English-Hungarian Dictionary on Photogrammetry. Szerk.: Kádár István, Szentesi András. Bp., 1965., Állami Földmérési és Térképészeti Hivatal Műszaki Főosztály, 161+1 p. Félvászon-kötés, volt könyvtári példány.
Kellei György: Akkor most ki a bunkó? 100 tévéjegyzet. DEDIKÁLT példány. Balatonfüred, 2008., Balatonfüredi Városi Könyvtár és Helytörténeti Gyűjtemény. Kiadói papírkötés.
Felleg György: Ön is más rácsok mögött van? Tel-Aviv, 1993., Szerzői. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző, Felleg György (1919-2000) író által Kőrösi Zoltán (1962-2016) író, film-forgatókönyvíró, dramaturg részére dedikált példány.