Books: Other rarities Number of items: 303
2538174
17441
415
Other collectibles
1 400 HUF
2606346
17442
415
Other collectibles
Velenczei Sándor (összeáll.): Szocialista ismeretek kézikönyve. Bp., é.n. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban.
1 000 HUF
2606904
17443
415
900
Other collectibles
Márai Sándor: Röpirat a nemzetnevelés ügyében. Bp., 2004, Kalligram. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2551598
17444
415
Other collectibles
1 000 HUF
2601526
17445
415
Other collectibles
Dános Árpád: Örök szomjazók. Bp., [1932], Káldor Könyvkiadóvállalat (Gyoma, Kner Izidor-ny.), 245+2 p. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötés, Kner Erzsébet-kötés, a lapélek felső részei festettek, a borító és a gerinc kissé sérült, kopott.
1 200 HUF
2609080
17447
415
Other collectibles
Adamovits Sándor: A Helikon házigazdája. Kemény János H.n., 2003, magánkiadás. 63 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
2 000 HUF
2532435
17448
415
2200
Other collectibles
Garvay Andor: Négy kis komédia. Gyoma, 1913, Kner Izidor 101 p. + [7] p. Első kiadás. Kiadói festett egészvászon kötésben
2 200 HUF
2606583
17449
415
Other collectibles
Heltai Jenő: Az ezerkettedik éjszaka. Mesejáték. Fáy Dezső festőművész huszonegy illusztrációjával (fametszetekkel). (Bp.) 1939. Athenaeum. 193 l. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
1 600 HUF
2606587
17450
415
Other collectibles
Illyés Gyula: Puszták népe. II. kiadás. Bp., 1937. Grill. Kiadói egészvászon kötésben, előzéklapon szakadással.
1 000 HUF
2599712
17451
415
Other collectibles
Rotterdami Erasmus: Nyájas beszélgetések. Vál. ford., magyarázatokkal ellátta: Komor Ilona, és Trencséni-Waldapfel Imre. Pieter Brueghel, Albrecht Dürer, Urs Graf, Hans Holbein, Hans Lützelburger metszeteivel illusztrálva. Bp., 1967., Magyar Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, műanyag védőfóliát ragasztottak a borítóra, sérült gerinccel, volt könyvtári példány. Megjelent 2700 példányban.
1 200 HUF
2600707
17452
415
Other collectibles
3 600 HUF
2508089
17453
415
Other collectibles
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035