6 000 HUF
Fejér György: Pest szabad királyi városa fő templomában tartatott beszédek. Harmadik rész. Budán, 1811, Trattner Mátyás, 301+2 p. Korabeli kartonált papírkötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, egy-két lap sarkán kis gyűrődéssel, intézményi bélyegzőkkel.