2 000 HUF
Mihályfi Ákos: Az igehirdetés. Egyetemi előadások a lelkipásztorkodástan köréből. Bp., 1912., Stephaneum. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzésekkel és a gerincen és borítón címkenyomokkal.