2 200 HUF
Prohászka Ottokár: Föld és ég. I-II. köt. Prohászka Ottokár összegyűjtött munkái III-IV. Szerk.: Schütz Antal. Bp., 1927, Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott gerinccel, néhány lap kissé foltos.