1 800 HUF
Ruschek Antal: A keresztény nő. R. Hirsch Nelli rajzaival. Bp., 1898., Szent István-Társulat. Kiadói festett, aranyozott illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott, foltos borítóval, a címkép szakadt, ceruzás aláhúzásokkal, firkákkal.