8 000 HUF
Szaniszló József: A' római katholika anyaszentegyház ünnepeinek szertartásai. Szombathely, 1847., Bertalanffy Imre, XXIII+385 p. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval, névbejegyzéssel és névbélyegzővel, intézményi bélyegzéssel, egy-két lapon bejegyzéssel.